Tempobet Bonuslar

Tempobet oldukça popüler olan bir oyun sitesidir. Bu sitede oyun oynamak güvenli olduğu için, kullanıcılar bu site oyun oynamayı tercih ederler. tempobet sitesinde oyun oynamak için ilk önce siteye üyelik işlemi yapılması gerekmektedir. siteye üye olmak için sitenin sağ üst köşesimde yer alan giriş yap kısmının yanındaki kayıt ol formunu doldurmak gerekmektedir. kayıt olurken tempobet kullanıcılardan çeşitli bilgiler istemektedir. Bu bilgileri siteye verirken bazı kişiler gizlilik gerekçesi ile kuşku duyabilirler. Bu bağlamda karşımıza tempobet sitesinin güvenli lisansı gelmektedir. Lisans, oyun oynatma izni anlamına geldiği için ve tempobet sitesinin de Curacao hükümetinden lisansı olduğu için site güvenle kullanılabilir. kullanıcılarında kişisel bilgilerini güvenlik amacı ile istemektedir ve tüm bilgiler sitenin veritabanında özenle saklanmaktadır. Kişiler, neden bu bilgileri vermek zorunda oldukları ile ilgili detaylı bilgiye müşteri hizmetlerine ulaşarak sorabilirler.

 

Tempobet sitesinin kullanıcılarına sunduğu oyunlar iki farklı çeşittedir. Bunlardan ilgi spor alanında oynanan bahis oyunlarıdır. Diğer oyun çeşidi ise kart oyunlarıdır. Kullanıcı, dilediği oyunu oynayarak eğlenceli vakit geçirebilir.

 

Oyunları oynarken para kazanmak mümkündür ve fakat kullanıcı para kaybetmemek için mutlaka iyi bildiği bir oyunu oynamalıdır. Bunun yanında oyunlar haricinde de siteden para kazanmak mümkündür.

 

Bonuslar

Bonuslar, sitenin kullanıcılarına sunduğu çeşitli avantajlardır. Tempobet bonuslar olarak birçok bonusu kullanıcılarına sunuyor olsa da ne yazık ki tempobet giriş bonusu veya tempobet uyelik bonusu bulunmamaktadır.

Tempobet bonuslar daha çok kullanıcıların oyunlarda para yatırırken kullanabilecekleri bonuslar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yatırım bonusu olarak da bilinen şunlardır;

  • Ecopayz; %5 yatırım bonusu
  • Astropay; %15 yatırım bonusu
  • Otopay; %15 yatırım bonusu
  • Paykasa; %15 yatırı bonusu
  • Paykkwik; %15 yatırım bonusu

Para yatırıken bu seçenekleri kullanan kullanıcılar bonuslardan da faydalanabilirler.

 

Mobil Tempobet

Tempobet sitesine mobil bir araç kullanarak ulaşmak isteyen kullanıclar, tempobet mobil siteyi kullanabilirler. Mobil siteye ulaşamk için mobil bir araç ile siteye giriş yapmak yeterlidir. Ardından sayfa otomatik olarak kullanıcıları mobil siteye yönlendirmektedir.